Ponieważ jestem poniekąd zmuszony do odkrywania nowych wymiarów koszykówki (ach te brutalne playoffy i kontuzje), postanowiłem napisać o najnowszych trendach na wybiegach NBA!

Propozycja pierwsza- „Harlequin”, kolekcja ta podkreśla pewność siebie i arogancję ! [jak dla mnie to ta kolekcja powinna się „White Amish” nazywać – Pedro]

Propozycja druga-  „Majtek”, strój ten mówi o niezwykłej skromności danej osoby.

Propozycja trzecia- „Alphonse”, jeżeli nie wiesz jak ubrać się do Frantica, popatrz niżej!

Propozycja czwarta- „Dr Jekyll & Mr Hyde”, masz nierównoważoną osobowość , wyraź to!

Propozycja piąta- „Upiór na boisku”, jeżeli świętujesz Wszystkich Świętych po amerykańsku (czyt. Halloween) śmiało możesz skorzystać z kolekcji Robaka.

Propozycja szósta- „Kolorowanka”, jedyna i niepowtarzalna kolekcja, obecnie kosztuje 4.2 mln $ za sezon. Znajdź 10 różnic pomiędzy zdjęciami poniżej (nie licząc koszulki i jej numeru).

Propozycja siódma- „ADHD”, idealna dla osób kreatywnych, szalonych, żywiołowych, otwartych, żądnych wyzwań, odważnych…

Propozycja ósma- „Barefoot”, masz ładne stopy, uwolnij je!

Propozycja dziewiąta „Broken-heart”, nowe obuwie ortopedyczne, dla osób lekkomyślnych, które nie wiedzą co to strach i nie obawiają się żadnych kontuzji.

Propozycja dziesiąta- „Po prostu Nick Young”, jeżeli jesteś młody i pewny siebie oraz wygrywasz 3-1 z Grizzlies, zaopatrz się w tą kolekcję. Kolekcja wiosenna- koszula w stylu Ludwik XIV „Król Słońce” do tego buty z kolcami (tu sprytne i dowcipne nawiązanie do ostatniej kolekcji zimowej). Kolekcja jesienna- stylowa koszulka w panterkę, ot tak gdyby zachciało się iść do ZOO.