Dzisiejszy Fastbreak w kolorach Purple- Yellow, ale nie tylko.
Kobe Bryant, lider i gwiazda drużyny Lakers, w swoim 16. sezonie NBA przekroczył granicę 29 283 punktów zdobytych dla jednego klubu. Tym samym prześcignął on w tym osiągnięciu samego Michaela Jordana, który zdobył 29 277 punktów dla Chicago Bulls i dołożył do tego dodatkowe 3015 punktów dla ekipy Wizards. Interesujące jest, czy Kobe Bryant zdoła zdobyć w swojej karierze 3009 punktów aby prześcignąć Hir Airness w ogólnej liczbie zdobytych punktów[Ha! Pytanie!-AB].

Magic Johnson, były zawodnik NBA, który przez całą swoją karierę grał w Los Angeles Lakers, zakupił klub ligi baseballa Los Angeles Dodgers. Na spełnienie swojej „zachcianki” wydał ok. 2 mld $, co jest rekordem pod względem ceny sprzedaży klubu sportowego w USA. Johson ma również ambicję, aby przywrócić miastu Aniołów klub z ligi NFL.

New York Knicks mogą mieć duże problemy w walce o awans do fazy Playoffs, ponieważ z powodu kontuzji pleców Amare Stoudemire będzie musiał pauzować przez 2 do 4 tygodni. Pomimo tego, że Amare nie zachwyca w tym sezonie, jego absencja może oznaczać poważne problemy w najważniejszym etapie sezonu regularnego. Wygląda na to, że Carmelo Anthony będzie musiał wziąć odpowiedzialność na swoje barki.

Na zakończenie (znowu w barwach królewskich-złoto i purpura!), dobra rada: jeżeli nie potrafisz rzucać z dystansu- NIE RÓB TEGO [i kto to pisze… ]!